آسمان قبرس در تمام لحظات در کنار شماست...
شرکت سرمایه گذاری و مهاجرتی Letoco با نام تجاری "آسمان قبرس" با سال ها تجربه با داشتن کادر با تجربه تمام تلاش خود را در جهت برآورده کردن نیازهای شما در قبرس به کار می‌بندد. با وجود هتل‌های فراوانی که در این‌ جزیره موجود هست، برای انجام هرگونه مراسمی اعم از خانوادگی یا تجاری، با توجه به سطح درآمد و بودجه شما، قادر به ارایه بهترین تسهیلات برای شما خواهیم بود.
خرید و یا اجاره خودرو و بیمه هم با راهنمایی همکاران ما برای شما به راحتی امکان پذیر است.

شرکت سرمایه گذاری و مهاجرتی Letoco با نام تجاری "آسمان قبرس" با استفاده از تجربیات کارشناسان در زمینه های تحصیلی، سرمایه گذاری و اقامت مسیر شما برای زندگی در قبرس شمالی را هموار می سازد.
مشاوره تلفنی رایگان اولین گام پلی بین ما و شماست.
در ادامه برحسب نتیجه حاصل شده و اهداف شما، برای حضور در قبرس شمالی تمامی مسیرهای ممکنه برای حضور شما در زیباترین جزیره دریای مدیترانه با آسمان قبرس(CyprusSky) تسهیل می شود.
از تورهای رایگان تا اقامت رایگان و مشاوره حضوری برای سرمایه‌گذاری یا خرید خانه با آسمان قبرس (CyprusSky) تدارک دیده شده و در آخر با کمک ما مراحل اقامت و افتتاح حساب خود را در کنار ما به سادگی طی می کنید. برای آشنایی با قبرس شمالی و بهترین شرایط فرم درخواست ارتباط را در صفحه اصلی پر کرده تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل کنند.
شرکای قدرتمند ما شما هستید و در این راه با استفاده از بزرگترین سرمایه ما، مهارت و تجربه بالا، به دور از هرگونه دلواپسی پله های رسیدن به آرزوهای خود را در کنار ما طی کنید.

آرش قدیر

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره

وجود اطلاعات کامل و صحیح بمنظور انتخابی درست برای مهاجرت و سرمایه گذاری در قبرس شمالی دغدغه‌ی این روزهای بسیاری از عزیزان می باشد. ساده کردن فضای مهاجرت و سرمایه‌گذاری برای شما، اصلی ترین هدف خانواده آسمان قبرس (Cyprus Sky) می‌باشد. خانواده آسمان قبرس با تکیه بر تجربه و مهارت همکاران در کلیه مراحل، به شما در تحقق رویای زندگی در جزیره‌ایی امن و آرام، یاری‌رسان خواهد بود.

آرش قدیر

موسس و رئیس هیت مدیره

وجود اطلاعات کامل و صحیح بمنظور انتخابی درست برای مهاجرت و سرمایه گذاری در قبرس شمالی دغدغه‌ی این روزهای بسیاری از عزیزان می باشد. ساده کردن فضای مهاجرت و سرمایه‌گذاری برای شما، اصلی ترین هدف خانواده آسمان قبرس (CyprusSky) می‌باشد. خانواده آسمان قبرس با تکیه بر تجربه و مهارت همکاران در کلیه مراحل، به شما در تحقق رویای زندگی در جزیره‌ایی امن و آرام، یاری‌رسان خواهد بود.

مدیران ما

آرش قدیر

موسس و عضو هیئت مدیره

نیما موسوی

موسس و عضو هیئت مدیره

سینا موسوی

موسس و عضو هیئت مدیره

یولیا پروتسیوک

مدیر بازار روس زبانان

آرش قدیر

موسس و عضو هیئت مدیره

نیما موسوی

موسس و عضو هیئت مدیره

سینا موسوی

موسس و عضو هیئت مدیره

یولیا پروتسیوک

مدیر بازار روس زبانان

شرکای ما