سوالات متداول

جزیره قبرس در شرق دریای مدیترانه واقع شده است.

سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه با جمعیتی بالغ بر یک میلیون نفر در مجاورت کشورهایی چون ترکیه، یونان و مصر به عنوان قلب سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا از موقعیتی فوق العاده برخوردار است.

قبرس با داشتن آب و هوای معتدل و مرطوب مدیترانه ایی مقصد مورد علاقه جهانگردان برای تعطیلات می باشد، با داشتن بیش از ۳۰۰ روز آفتابی و گرمایی مطلوب و کوهستان هایی در دل خود، از اعتدالی مدیترانه ایی برخوردار است.

قبرس شمالی با داشتن ۳۶ درصد از مساحت کل جزیره قبرس به علت داشتن شرایط مهاجرتی آسان و مالیات بسیار کم در قیاس با جمهوری قبرس و سایر کشورهای اروپایی مورد توجه سرمایه گذارانی از نقاط مختلف دنیا قرار گرفته است

امنیت بالای قبرس در کنار رفاه مردم این کشور می تواند برای هر خانواده ایی دلیلی مناسب برای مهاجرت به قبرس باشد، بی علت نیست اگر قبرس در فهرست پنج کشور امن دنیا قرار گرفته است.

لیرترکیه به عنوان ارز رایج این کشور شناخته می شود ولی خرید فروش خانه به پوند انگلستان می باشد و دلار و یورو هم در کنار این دو واحد پولی مورد استفاده قرار می گیرد.

برای ورود به قبرس به صورت توریستی نیازی به اخذ ویزا نخواهید داشت.  برای داشتن اقامت بیشتر، از طریق اقامت دانشجویی، خرید خانه و یا ثبت شرکت و یا اشتغال میسر خواهد بود.

با اقامت قبرس شمالی به راحتی در بانک های بین المللی دایر در این کشور قادر به افتتاح حساب خواهید بود.

* فرزندان شما از حق تحصیل رایگان در مدارس دولتی این کشور برخوردار خواهند بود.

* استفاده از امکانات بیمارستان های دولتی بسته به نوع سرویس رایگان و یا با هزینه بسیار اندک خواهد بود.

* با اقامت قبرس امکان سفر به سایر کشورهای اروپایی و غربی تسهیل خواهد شد.

 

در سال های اخیر مذاکرات قبرس شمالی با دولت های غربی و اتحادیه اروپا برای عضویت در این گروه افزایش یافته و دیر یا زود این کشور جزیی از این اتحادیه خواهد شد، این مسئله باعث رشد قیمت مسکن در این جزیره خواهد شد و قطعا پروسه مهاجرت به این کشور را در آینده سخت تر خواهد کرد.

قبرس با داشتن دانشگاه های معتبر بین المللی که همگی به زبان انگلیسی تدریس می کنند پذیرای دانشجویان از بیش از ۱۴۰ کشور دنیاست. حضور نزدیک به ۵۰ هزار دانشجو در بیش از ۱۰ دانشگاه این کشور گواه کیفیت فوق العاده این دانشگاه هاست.

داروسازی، دندانپزشکی، رشته های مهندسی و ام.بی.اِی از پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی برای ایرانیان مقیم قبرس می باشد.

در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰ دانشجوی ایرانی در دانشگاه های قبرس شمالی مشغول به تحصیل می باشند.

کارشناسان آسمان قبرس با مشاوره رایگان و همراهی شما، با توجه به گرایش و علایق شما دانشگاه مناسب شما را معرفی کرده و بورسیه های تحصیلی تا ۵۰٪ با توجه به معدل و مقطع تحصیلی در اختیارتان قرار می دهند.

آری، با خرید خانه یک زوج به همراه فرزندان زیر ۱۸ سالشان قادر به دریافت اقامت می باشند

سند خانه در زمان تسویه کامل خریدار با فروشنده، به نام فرد خریدار خواهد شد و فارغ از ملیت و مسائل سیاسی می باشد

قطعا!!! کارشناسان آسمان قبرس در تمامی این مراحل با شما بوده و وکلای مجرب تمامی قراردادها و جزئیات فروش را در اختیار شما خواهند گذاشت.

نسخه ترجمه شده قراردادها به فارسی در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا با آگاهی کامل نسبت به تک تک بندهای قرارداد خانه خود را خریداری کنید.

برای اخذ اقامت همراه بودن فردی مسلط به پروسه ها و آگاه به زبان ترکی ضروری خواهد بود، این خدمات از سوی آسمان قبرس بصورت رایگان برای شما انجام می گیرد.

 

تنوع پروژه های مسکونی با متراژهای متفاوت و امکانات بالا هر خانواده ایی را کاندید خرید خانه در قبرس خواهد کرد.

چرا که نه! در بسیاری از پروژه‌ها با پرداخت ۲۵ تا ۵۰ درصد از قیمت کل خانه قادر به پرداخت باقی مبلغ با اقساط ۳۶ تا ۱۲۰ ماهه خواهید بود بین صفر تا ۹ درصد بهره بانکی با توجه به نوع پروژه و مدت زمان اقساط متغییر خواهد بود

با توجه به نوع پروژه و امکانات بین ۵ تا ۱۵ درصد رشد قیمت خانه امکان‌پذیر بوده و امکان اجاره تضمینی در بسیاری از پروژه ها وجود دارد

با ثبت شرکت و انتخاب حوزه مورد علاقه شما برای سرمایه‌گذاری با توجه به بودجه شما قادر به کسب اقامت قبرس و استفاده از مزایای آن خواهید بود.

از داروخانه تا رستوران، از صنایع دستی تا مواد غذایی، از ساخت و خرید خانه انتخاب های فراوانی پیش روی شماست.

مشاوره درست و هدفمندِ آسمان قبرس، راه درست و مناسب را پیش روی شما قرار خواهد داد.

با ما تماس بگیرید
[gravityform id="1" title="false" description="false" ajax="true" ]